Київстар запустив рекламну кампанію у підтримку 3G.

Що насправді ми знаємо про 3G? «Реактивний», «необмежений»… технологія досі зрозуміла лише затятим технарям, але ж основні користувачі ‒ це пересічні люди. Презентуючи своє бачення 3G, ми спробували передусім відповісти на головне питання будь-якої людини: «А навіщо мені це потрібно?»

Незважаючи на технологічність комунікацій, історія Київстар завжди була про людей і для людей. Так народився бриф мрії – зробити рекламу, яка б не була рекламою.

Відповіддю стала ідея: створювати історії, а не переказувати їх. Щоб люди почали ділитися враженнями за допомогою 3G, ми занурили їх в умови, в яких вони просто не змогли проігнорувати наш продукт.

Ми почали створювати яскраві події в різних містах України. Атмосфера непідробної радості і ефект несподіванки привернули увагу людей до продукту Київстар. За допомогою смартфона і 3G кожен міг сам створити кліп для легендарної групи «ВВ». Ми не змушували людей знімати, ми зробили так, щоб «не знімати» було неможливо.

Як результат, інтернет-спільнота #завждионлайн засипало горою різноманітного контенту з денного концерту «ВВ» в Ужгороді ще до того, як хлопці ввечері приземлилися в аеропорту Києва.

А почалося все з появою в нашій історії Олега Скрипки. Артист зробив користувачам пропозицію, яку було складно проігнорувати.

Відповідь не змусила себе довго чекати, і мережа наповнилася безліччю контенту, «доброта» якого зашкалювала.

Далі був обіцяний відео-кліп ВВ на порталі проекту завждионлайн.укр.

І тільки потім з’явився ТВ-ролик.